Zapraszamy do obejrzenia webinaru

Granice i ich rola w nauczeniu dzieci odpowiedzialności

Tutaj możecie obejrzeć nagranie

 

Grafonotka:

Grafonotkę możesz pobrać tutaj.

Kurs

Jeśli chcesz zapisać się na nasz kurs DOM mocnych więzi, czyli jak zbudować trwałe więzi z dziećmi i przekazać im wiarę, kliknij tutaj:

Książki,

które polecamy, jeśli chodzi o granice i budowanie w dzieciach odpowiedzialności to:

Granice w relacjach małżeńskich

Granice w życiu nastolatków

Skąd się biorą odpowiedzialne dzieci

Inne webinary:

Złość. Czym jest i jak sobie z nią radzić u naszych dzieci.

Najważniejsza rzeczy, jaką możesz zrobić dla swoich dzieci.

Opinie:

Jedna z mam po tym webinarze napisała do nas:

Nie mogę się doczekać 🤗
Podzielę się moim doświadczeniem po ostatnim spotkaniu :
Od mamy nowy TV jest w nim opcja włączenia YouTube bezpośrednio za pomocą jednego guzika w pilocie. Jak nasi synowie 6 i 7 lat odkryli tę możliwość nie byliśmy zachwyceni.
Dotychaczas oglądali YT tylko w sobotę jak myłam podłogi🤣 a teraz jak tylko spuściliśmy ich z oczu włączali nieodpowiednie treści bez kontroli rodzicielskiej.
Po waszej uwadze odnośnie aplikacji YouTube kids wpadłam na pomysł!!!
Rano dumna z siebie przestawiam dzieciom :
Od dziś każde z was ma swoje konto na Youtubekids w moim tel (rekacja : wielka radość) codziennie możecie przez 20 min oglądać( mam kontrole nad tym co oglądają i mogę zablokować nieodpowiednie kanały)
Wytłumaczyłam im dlaczego nie chcę aby oglądały YouTube dla dorosłych i jeśli włączą w tv to oczywiście wyłączam i zabierają sobie sami możliwość oglądania po południu YouTube kids w moim tel.
Przedstawiam im coś co im się opłacało!!!ale postawiłam granice. Efekt? Ja w weekend mogę poleżeć trochę dłużej bez wojny o YT.
Raz tylko zrobili test. Oczywiście stracili swój czas na ytkids. Ale zrobili to jeden jedyny raz. Popłakali 15 min a drugi dzień już wiedzieli.
Bardzo wam dziękuję 😘
*
A inna mama napisała:
Po raz kolejny jestem pod ogromnym wrażeniem Waszej pracy. W bardzo czytelny sposób przekazujecie wiedzę, którą niejednokrotnie podpieracie własnym doświadczeniem. Dla mnie webinar daje większe możliwości pracy najpierw ze sobą aby później wdrożyć to co zapamiętałam w życie rodzinne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.