Witajcie na naszej stronie!

Tutaj dowiecie się, o tym kim jesteśmy, co robiliśmy dotychczas i jakie mamy plany związane z działaniami Fundacji.

Ania i Piotr Werwińscy.

Ania studiowała matematykę w Krakowie, a Piotr ekonomię w Poznaniu. Tam też dzięki studentom z Ruchu Mt28, poznaliśmy ewangelię i oddaliśmy świadomie życie Panu Jezusowi. Po studiach przyłączyliśmy się do tego Ruchu i pracowaliśmy w nim 25 lat. Szeroko dzieląc się ewangelią i pomagając innym wzrastać w wierze. (Więcej o nas)

Ostatnio skupiamy się na 2 projektach:

  1. Pomagamy rodzicom przekazać wiarę dzieciom. Dlatego prowadzimy warsztaty internetowe DOM mocnych więzi, czyli jak zbudować trwałe więzi z dziećmi i przekazać im wiarę. Naszym marzeniem jest przeprowadzić przez ten kurs 1000 rodzin rocznie! W ciągu ostatnich 12 miesięcy mieliśmy 12 grupek w 7 różnych edycjach kursu, prowadzone przez 6 animatorów. Jedna edycja trwa 3 miesiące.
  2. Prowadzimy rozmowy ewangelizacyjne z ludźmi, którzy są daleko od Boga poprzez messengera na Facebooku. Razem z grupą naszych przyjaciół w zeszłym roku rozmawialiśmy z 650 osobami. To prawie dwie osoby dziennie 🙂 Kilka z tych osób zaprosiliśmy na spotkania online.

Tutaj możecie zobaczyć nasze podsumowanie roku 2021:

Nasza znajomość z Henrykiem i Maurelą Knapikami zaczęła się dawno temu. Większość wykładów Henryka z YouTube było nagranych na obozach dla rodzin, które organizowaliśmy.

Henryk był dla nas najważniejszym nauczycielem tego jak czytać Pismo św. ze zrozumieniem. Jego wyjaśnienia i pytania wpływają na nas do dzisiaj.

To jest dla nas przywilej i niesamowita okazja przyłączyć się do Fundacji Biblos, realizować jej cele oraz w jakimś stopniu kontynuować pracę Maureli i Henryka.

Bardzo chcielibyśmy poznać Was lepiej, przedstawić nasze plany, zaprosić do dalszego wspierania Fundacji i odpowiedzieć na pytania.

Dlatego razem z Maurelą:

Zapraszamy Państwa na spotkanie na zoom, które odbędzie się 25 kwietnia o godz. 18:00.

Niestety spotkanie już się odbyło.

Jeśli trafiliście Państwo na tę stronę już po 25 kwietnia, proszę poniższy formularz kontaktowy, a skontaktuję się z Państwem telefonicznie.   🙂

Dziękuję Piotr Werwiński

Proszę o uzupełnienie danych adresowych