Jesteśmy rodzicami czwórki dzieci. Pomagamy innym rodzicom zbudować trwałe więzi ze swoimi dziećmi. Na tej stronie umieszczamy różne pomocne materiały, projekty i inspiracje.

Oto kilka komentarzy z youtube po naszym ostatnim projekcie „Obietnice pełne nadziei”:

W 1989 roku, czasie wielkich przemian gospodarczych i politycznych Piotr zdaje na studia do Poznania na Akademię Ekonomiczną, kierunek Handel Zagraniczny. W tym samym roku poznaje w akademiku studentów, którzy rozmawiają o Bogu tak, jakby Go znali osobiście. Po jakimś czasie Piotr oddaje swoje życie Panu Jezusowi. Jezus go przemienia, stopniowo ale zdecydowanie. Piotr już w czasie studiów szeroko dzieli się ewangelią z innymi studentami i pracownikami naukowymi.

W czasie studiów Piotr jest uczestnikiem małej grupki, wkrótce sam zaczyna prowadzić nowe grupki pomagając innym studentom poznawać Pana Jezusa, przez wspólne czytanie Pisma św. i modlitwę.

Rok później Ania zdaje na matematykę do Krakowa. Kiedyś odwiedzała koleżankę w akademiku i tam poznała dziewczynę, która wyjaśniła jej ewangelię dzięki książeczce „Czy słyszałeś o czterech prawach duchowego życia?” Ania powierzyła swoje życie Chrystusowi tego samego dnia. Jej życie ulega radykalnej przemianie.

Po studiach Pan Jezus powołuje Piotra pełen etat do pracy jako pracownika misji chrześcijańskiej.

Anię Bóg po studiach posyła na rok do Rosji. W Rostowie nad Donem Ania oficjalnie studiuje rosyjski, a poza tym spotyka się z wieloma studentami i rozmawia z nimi o Panu Jezusie. A są to zupełnie inne rozmowy niż te w Polsce.

Tutaj polska ekipa jedzie pociągiem z Rostowa nad Donem nad morze Azowskie.

Po powrocie Ania trafia do Wrocławia, tam spotyka Piotra. Po dwóch latach pobierają się i przeprowadzają do Gdańska, żeby tam wzmocnić zespół dzielący się ewangelią ze studentami. Po kolejnych dwóch latach, już z pierwszym dzieckiem przeprowadzają się do Warszawy. Teraz będą pomagać w ogólnopolskich akcjach ewangelizacyjnych z wykorzystaniem Filmu Jezus. Po kilku latach przeprowadzają się na Śląsk. Tam oprócz Filmu Jezus rozkręcają program Fundamenty Wiary, którego celem jest pomóc rodzicom przekazywać skutecznie wiarę dzieciom.

Ania na polach Woodstock, w czasie Przystanku Jezus uczy dwie studentki jak w praktyce rozmawiać o Panu Jezusie.