kilka podpowiedzi jak zostać ambasadorem naszej misji:

Jeśli myślisz, że to, jak Pan Jezus działa w naszej misji jest ważne i potrzebne i chcesz polecić nas znajomym, żeby i oni mogli przyłączyć się do Bożego działania w naszej misji, możesz zrobić jedną z kilku rzeczy:

a) Przesłać jeden z naszych emaili do znajomych i na wstępnie napisać np.: „razem z żoną jesteśmy uczestnikami tej misji i wspieramy ją. Znamy Anię i Piotra od dłuższego czasu i mamy zaufanie. Przejrzyjcie sobie stronę ich misji – www.Werwinscy.pl i może też chcielibyście się przyłączyć i wesprzeć”. Po kilku dniach zadzwońcie do nich i zapytajcie, co o tym myślą. Jeśli wasi znajomi będą chętni, to możecie umówić nas na spotkanie, możemy przyjechać, albo spotkać się przez internet 🙂

b) Możesz przejrzeć nasz blog, znaleźć wpis, który poruszył Cię najbardziej i przesłać kilku znajomym z dopiskiem: „To jest ważne, to jest dobre, co myślisz?” A jak odpisze, to wtedy napisać, „Może i wy chcielibyście przyłączyć się i wesprzeć tę misję, ja znam ich od dłuższego czasu i dzieje się tam dużo dobrego.” Jeśli będą chętni, proszę zaproponujcie spotkanie, możemy przyjechać albo spotkać się z wami i z nimi przez internet.

c) Prześlij link do jednego z filmików i wyjaśnij, że to jest związane z naszą misją i zachęć do pomyślenia czy też nie chcieliby się przyłączyć, a ta strona powie o nas więcej.

d) Bądź twórczy, jeśli widzisz, że do skutecznego polecania naszej misji innym potrzebujesz jeszcze czegoś, daj znać, napisz, popracujemy nad tym 🙂