Jak można się przyłączyć:

 
Do naszej misji można przyłączyć się na kilka sposobów:

1. MODLITWA

Pan Bóg stoi za wszelkimi działaniami misyjnymi. Dlatego potrzebujemy wsparcia modlitewnego wielu osób.  Prosimy Państwa o modlitwę, za konkretne rzeczy, ludzi do których docieramy i za nas.

Proszę kliknąć poniżej, a co kilka tygodni będziemy wysyłać nasz NEWSLETTER.

2. FINANSE

Nasze działania misyjne są możliwe dzięki Państwa dobrowolnym ofiarom i stanowią jedyne źródło naszego utrzymania. Będziemy wdzięczni za wsparcie, które umożliwi nam realizację bieżących projektów. Jesteśmy wdzięczni za jednorazowe wpłaty, zachęcamy także do regularnych przelewów. Dzięki temu możemy być w 100% oddani naszej działalności misyjnej.

Proszę kliknąć poniżej, aby otrzymać wszystkie potrzebne informacje dotyczące wspierania nas finansowo.

3. UDZIAŁ W PROJEKTACH

Nasze projekty udają się dzięki zaangażowanym w nie ludziom. Możecie Państwo wziąć udział, np. na stronie ogłaszamy co jakiś czas nabór do kolejnych edycji kursu DOM mocnych więzi. Można też pomóc poprowadzić taki kurs, co jakiś czas organizujemy szkolenie dla animatorów. 

Możecie też Państwo się zaangażować w nasz projekt dzielenia się ewangelią z osobami poszukującymi na Facebooku. Tutaj bardzo prawdziwe są słowa Pana Jezusa, że żniwo wielkie, ale robotników mało! – każda pomoc mile widziana 🙂

Proszę kliknąć poniżej, żeby osobiście zaangażować się w jeden z naszych projektów.

4. POLECENIE ZNAJOMYM

Jeśli podoba się Państwu to, co robimy i chcielibyście powiedzieć o nas innym, proszę przesyłacie e-maile od nas swoim znajomym, podsyłajcie link z bloga, i mówcie o nas przy każdej nadarzającej się okazji.

Proszę kliknąć poniżej, żeby zobaczyć przykłady różnych osób, które polecały naszą misję innym:

Oczywiście chętnie odpowiemy na pytania, w tym celu proszę o kontakt z nami. Dziękuję.