Tutaj opisane są projekty, nad którymi aktualnie pracujemy:

Jak zbudować DOM mocnych więzi

Na wiosnę 2020 nakręciliśmy serię krótkich filmików, żeby pomóc rodzicom zbudować trwałe więzi z dziećmi, dzięki którym będą mogli przekazać im wiarę.

Jak już były nagrania, to naturalnym kolejnym krokiem wydawało się stworzenie kursu internetowego, z którego mogłyby korzystać tysiące osób. Latem stworzyliśmy grupę pilotażową, z którą przechodziliśmy przez ten kurs. Już cztery edycje miały miejsce i od 14 kwietnia 2021 zaczynamy kolejną, zapraszamy.

Dowiedz się więcej i zapisz się na kurs, kliknij tutaj.

 

24 słowa na 24 dni Adwentu

24 krótkie nagrania wideo dla rodzin, wyjaśniające 24 słowa z Biblii potrzebne do zrozumienia ewangelii, zachęcające do aktywności z młodszymi dziećmi i rozmów ze starszymi. Zapraszamy! Można z nich korzystać także poza Adwentem.

Spotkania online dla poszukujących Boga

Życie towarzyskie przeniosło się w dużej mierze do internetu. Coraz więcej ludzi spędza czas w internecie. Tam chcemy ich spotkań, poznać, porozmawiać, opowiedzieć o tym, kim jest dla nas Jezus. Na różne sposoby zapraszamy ich na spotkania online, na których Jezus jest w centrum. W tym celu stworzyliśmy stronę https://pytaniadoboga.fundacjabiblos.pl/ oraz fanpage na Facebooku PytaniaDoBoga, oczywiście zapraszamy do polubienia 🙂

30 Obietnic pełnych nadziei

Myśleliśmy i modliliśmy się: Czego ludzie potrzebują najbardziej w tym czasie, a co my możemy im dać? Otrzymaliśmy odpowiedź: zachęty i modlitwy. I tak narodził się ten projekt.

Tutaj możesz zobaczyć krótkie wideo,
które przedstawia czym się zajmowaliśmy w 2021r.

Tutaj możesz zobaczyć krótkie wideo,
które przedstawia czym się zajmowaliśmy w 2020r.:

Tutaj możesz zobaczyć krótkie wideo,
które przedstawia czym się zajmowaliśmy w 2019r.: