Od początku pandemii przeprowadziliśmy kilka razy kurs, a właściwie serię warsztatów DOM mocnych więzi, czyli jak zbudować trwałe więzi z dziećmi i przekazać im wiarę. Widzimy, duże zainteresowanie tym tematem u wielu rodzin.

Obecna sytuacja z pandemią spowodowała zamknięcie w domach na długi czas rodziców razem z dziećmi. W wielu domach, w których wzajemne relacje nie były dobre, ta sytuacja pokazała bardzo wyraźnie braki i problemy. Wielu rodziców czuje się bezsilnymi.

Widzimy, że wielu rodziców bardzo wyraźnie zobaczyło, że muszą coś zmienić w tej dziedzinie. Wielu z nich chce coś zmienić, są gotowi. Potrzebują pomocy, wskazania kierunku, prostych wskazówek, zachęty i motywacji.

Rozmawialiśmy niedawno z grupą wierzących rodziców i wszyscy bardzo wyraźnie powiedzieli, że wiara w Boga, oparcie jakie w Nim znajdują jest najcenniejszą rzeczą jaką mogą dać swoim dzieciom.

Pan Bóg dał nam czwórkę dzieci, nauczył prowadzić ten kurs, pomagać rodzicom budować głębokie więzi z dziećmi.
Pomagamy rodzicom, którzy doświadczyli przemiany pomagać innym, przygotowujemy animatorów, którzy najpierw pomagają w kursie, a potem sami prowadzą swoje kursy, pomagają swoim znajomym.

To działa. Chcemy podzielić się tym z innymi. Chcemy pomagać rodzicom i wspólnotom.

 

Możemy pomóc rodzicom, wystarczy że wezmą udział w naszych warsztatach.

Możemy pomóc Waszej wspólnocie przygotować animatorów, którzy będą mogli w ramach Waszych planów i potrzeb prowadzić co jakiś czas te warsztaty dla Was. Tak, żeby wszyscy rodzice u Was czuli wsparcie, zachętę i wiedzieli jak budować więzi z dziećmi i przekazywać im wiarę.

Porozmawiajmy o tym.

Szczegóły dotyczące warsztatów internetowych DOM mocnych więzi dostępne są tutaj.